O nás

Potápačský online obchod AApotapanie.sk patrí pod potápačské centrum ACADEMIA AQUATICA, ktoré bolo založené v roku 1997 ako potápačská škola a požičovňa potápačských potrieb. V tom čase, sa jednalo o prvé a jediné zariadenie na Slovensku, ktoré organizovalo kurzy rekreačného potápania v systéme PADI.

Od roku 1998 ACADEMIA AQUATICA rozšírila ponuku služieb o maloobchodný predaj potápačskej techniky. Veľkoobchodná činnosť je nám vlastná od r. 2001, kedy sme začali importovať sortiment z európskych a ázijských trhov. Dnes sme dovozcami a často aj výhradnými distribútormi renomovaných značiek SCUBAPRO, TUSA, SUBGEAR, IKELITE, SEALIFE. Selektívne sa v našej predajni stretnete aj s produktami iných značiek (SUUNTO, NORTHERN DIVER, CAMARO…). Tieto značky sú celosvetovo známe vďaka svojej vysokej kvalite a spoľahlivosti.

Obohatením nášho servisu pre potápačov, šnorchlistov, plavcov a širokú verejnosť je internetový obchod, prevádzkovaný od r. 2005. Internetový obchod Vám umožňuje nielen nákup z pohodlia Vašej domácnosti, ale ponúka tiež väčšiu škálu produktov. Servis na predávaný sortiment je samozrejmosťou!

Neodmysliteľnou súčasťou našej činnosti je už od r. 1997 organizovanie zájazdov, výletov a rozličných “klubových” akcií pre potápačov prostredníctvom cestovnej kancelárie AA Travel spol. s r.o.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť, náš personál vám ochotne poradí a vyjde v ústrety. Tešíme sa na vás.