Naše značky

Svetové potápačské značky v našom e-shope

Tusa a View

Japonská značka Tusa patrí pod medzinárodnú spoločnosť Tabata, výrobcu športových potrieb so sídlom v Tokiu. Všetky výrobky sú vyvíjané a testované v Japonsku a v Taiwane. Tabata spĺňa najprísnejšie štandardy kvality. Značku TUSA založil v roku 1952 Kazuo Tabata a bola jednou z prvých veľkých výrobcov potápačského vybavenia na svete. Produkty Tabata boli od svojho počiatku vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Dnes pod tohto japonského výrobcu spadajú aj ďalšie značky – View plavecké potreby a iné. Ak dbáte na kvalitu, so značkou TUSA budete pri výbere vašej výbavy spokojný.

Scubapro a Uwatec

Značka Scubapro sa objavila prvý krát na potápačskej scéne v roku 1960. Od tohto obdobia na trh priniesla nespočetné množstvo inovácií, ktoré sa používajú dodnes. V roku 1964 predstavili prvý katalóg s potápačskou výbavou, ktorý obsahoval regulátory či dekompresné komory. V roku 1965 uzrelo svetlo sveta prvá verzia slávnej plutvy Jet Fin. Aj po 40 rokoch je táto plutva obľúbená a vyhľadávaná na celom svete.

Spoločnosť Uwatec je výrobcom potápačských počítačov. Vznikla v roku 1983 v samotnom srdci Švajčiarska. V tom istom roku predstavili na trhu prvý potápačský počítač Aladin PRO. Od roku 1990 sa stala spoločnosť synonymom pre potápanie. Dnes vyrába nie príliš široký ale za to kvalitný sortiment najvyššej rady potápačských počítačov Galileo Sol a Galileo Luna.

SubGear

SubGear prináša na trh kvalitnú potápačskú výbavu za rozumnú cenu. Pôvodne nemecká značka (Seamann Sub) sa teší veľkému úspechu od roku 1979, dnes už má zastúpenie na celom svete. Zameriava sa na dizajnovú potápačskú výbavu vrátane detskej výbavy a má mnoho produktov určených špeciálne pre ženy potápačky.

SeaLife

SeaLife fotoaparáty sú na trhu viac ako ako 25 rokov a patria medzi najpopulárnejšie značky podvodných fotoaparátov. V roku 1993 SeaLife predstavil prvé podvodné fotoaparáty. Od tohto momentu sa stala dokumentácia pod vodou dostupná aj pre bežných ľudí. V roku 2000 SeaLife uviedol na trh prvý digitálny podvodný fotoaparát, ktorý odštartoval revolúciu vo fotografovaní pod vodou.

Waterproof

Spoločnosť Waterproof je svetovo uznávaným a oceňovaným výrobcom potápačských oblekov a doplnkov. Vznikla v roku 1984 vo Švédsku s cieľom priniesť inovácie v oblasti potápania v chladných podmienkach.

Ďalšie značky: Kubi, Northerndiver