• Ušetríte 15%
GALILEO G2 KONZOLA

G2 KONZOLA

Konzola Scubapro Galileo G2 s farebným TFT displejom je chytrejší, bezpečnejší a žiarivejší.
Pôvodná cena: 1160,00   
986,00 
Ušetríte: 174,00  (15%)
05.081.110


+

Pre potápačov, ktorí dávajú prednosť potápačskému počítaču v konzole prichádza Scubapro na trh s najnovším počítačom Galileo G2 aj s touto možnosťou. Vďaka veľkej obrazovke je konzola G2 ľahko ovládateľná, ľahko čitateľná a ponúka kompas s dvoma štýlovými obrazovkami. Robustný kryt chráni konzolu proti nárazom a má aj ochranu hadice, kvoli rýchlemu odpojeniu. Sťahovanie a analýza dát z počítača je kompatibilná so systémami Android / iPhone / PC / Mac.

Zoznámte sa s novým potápačským počítačom G2 (Galileo 2). Sexi dizajn, športový look, to je najnovší prírastok do rodiny medzi Galileo Sol a Galileo Luna. Scubapro ponúka jediné počítače na svete, ktoré zohľadňujú srdcovú frekvenciu, teplotu pokožky, dýchací výkon a teplotu vody počas ponoru. To vám poskytuje mimoriadne spoľahlivé výpočty pre no-stop a dekompresné zastávky, aj za náročných podmienok. Tieto funkcie sú patentované a sú k dispozícii len na počítačoch Scubapro. Váš profil ponoru je vykreslený na základe reálnych údajov získaných z dýchania, teploty pokožky a tepovej frekvencie.

Galileo G2 sa jednoducho používa. Obrazovku si jednoducho nakonfigurujete podľa svojho želania. Ľahko ovládateľný pomocou troch nerezových tlačidiel. Intuitívny digitálny kompas je jedným z najlepších na trhu.

  • Biometrické prvky Human Factor Diving
  • TFT displej (Thin-Film Transistor)
  • 3-tlačidlové ovládanie (ako bežné Galileo)
  • 19 jazykov
  • Prediktívny multi-plynový ZHL-16 ADT MB algoritmus
  • Pokročilé algoritmické programy Uwatec

Maximálna hĺbka:
120 metov

Napísať recenziu